COYOTE POCKET już dostępny

POCKET jest już w Polsce, jest dostępny w sprzedaży, i zaczyna zbierać pierwsze recenzje, ilość użytkowników szybko wzrasta, bo cena Pocketa to tylko 299zł z dożywotnią usługą!!!

Tak, to jest urządzenie które właśnie wystartowaliśmy, pełna funkcjonalność, karta SIM, moduł GPS, i tylko 299zł raz i na zawsze jeździmy bezpieczniej!!!

Jeżeli jesteś zainteresowany, to napisz albo zadzwoń, przedstawię specjalną ofertę która ważna jest do 10.09.2014r.

Coyote System jest europejskim liderem na rynku społecznościowych informacji drogowych. Firma powstała w 2005 roku we Francji i zajmuje się dostarczaniem w czasie rzeczywistym informacji o fotoradarach i utrudnieniach w ruchu drogowym.

System Coyote dostarcza zweryfikowanych informacji na temat wszelkich zagrożeń na drodze takich jak: wypadki, niebezpieczne warunki, fotoradary stacjonarne, mobilne, odcinkowe, na czerwonym świetle oraz inne utrudnienia. Szczegóły w załączniku.

Nowy produkt jest drugim dostępnym urządzeniem w Polsce, a trzecim produktem Coyote System w Polsce. Po wprowadzeniu flagowego urządzenia New Coyote wprowadziliśmy aplikację iCoyote. Począwszy od platformy Android, przez WindowsPhone, oraz iOS, nadszedł czas na urządzenie które rozpocznie rewolucję wśród systemów ostrzegania Kierowców.

 

Pocket – bo taka jest jego oficjalna nazwa w Polsce jest urządzeniem dużo mniejszym od poprzednika, jednakże funkcjonalność zostaje taka sama jak w całej gamie produktów Coyote.

Nowe urządzenie nie posiada ekranu dotykowego, tylko 3 fizyczne przyciski. Dwa skrajne do zgłaszania Mobilnych Patroli (suszarka) w naszym oraz przeciwnym kierunku oraz środkowy do zgłaszania pozostałych zdarzeń – utrudnień na drodze – i tu w przeciwieństwie do flagowego urządzenia nie mamy możliwości wybrania rodzaju zdarzenia – ale nic straconego – użytkownik poruszający się z urządzeniem NewCoyote ma możliwość zweryfikowania zdarzenia, po potwierdzeniu iż jest ono dalej aktualne.

Pocket nie pokaże nam liczby użytkowników w okolicy – zasygnalizuje tylko kolorem na wyświetlaczu liczbę otaczających nas skautów (kolor auta na ekranie) czy jest „bezpiecznie” (auto zielone) czy „dość bezpiecznie” (auto pomarańczowe) „niebezpiecznie” (auto czerwone).

Pocket posiada dożywotnią aktualizację w cenie urządzenia, czyli brak corocznej subskrypcji, cena urządzenia jest także bardzo atrakcyjna – 299zł.

Coyote