Keller – lakierowanie skutera

Lakierowanie skutera może przynieść dużo frajdy.

Firma Keller zwróciła się z prośba o mega ekspresowe lakierowanie skutera a właściwie 4 skuterów. Mamy koniec roku, a wyznaczony termin jest iście szatański, gdyż skutery są nagrodami w firmie. Biorąc pod uwagę przerwy świąteczne – zarówno Boże Narodzenie jak i Sylwestra – to na rozłożenie, przygotowanie, polakierowanie, oklejenie i ponowne polakierowanie praktycznie zostało kilka dni. Do tego jeszcze przygotowanie grafiki, wycięcie naklejek itp itd to … oj oj ale dobra, damy radę.

Skutery dotarły do Motojamy prosto ze sklepu, przebiegi to kilkaset metrów. Rozebraliśmy je z plastików, i czym prędzej do roboty. Nadesłany przez Kellera projekt lakierowania, był dla mnie nie do przyjęcia, był co najmniej … „bez jaj”. Skoro mają to być nagrody, to niech wyglądają należycie, niech ktoś kto będzie jeździł skuterem czerpie z tego radość. Chwila kombinacji, spotkanie z grafikiem aby mu wytłumaczyć co i jak ma zrobić i powstał nowy, sportowy, dynamiczny wizerunek czterech Zippów. Wszystko spójne, klarowne ładne i zachowana kolorystyka firmy Keller.

Oczywiście po drodze nie obyło się bez kilku problemów natury techniczno jakościowej powierzonych sprzętów. Również wystąpiły problemy logistyczno jakościowe dostarczonych przez drukarnię naklejek, ale finalnie, po kilku perturbacjach wszystko się udało, i sprzęty na czas rozdania nagród trafiły na scenę :)

Keller - lakierowanie skuterów
Keller - lakierowanie skuterów
« 1 z 44 »

Dodaj komentarz