Motocyklowy Detailing

Moto Detailing z BlingBling Garage

Motocyklowy Detailing

– zapewniam że takiem jeszcze nie widzieliście Waszego motocykla.
Właśnie dlatego Serdecznie Witamy w gronie naszych Partnerów firmę BlingBling Garage, w której dopieścicie każdą jedną część Waszego motocykla. Będzie tak piękny jak jeszcze nigdy przedtem nie był – nawet wyjeżdżając z fabryki. Motojama para się mechaniką, olejami i smarami a BBG w glinkach, woskach i innych szamponach. Wspólna nasza praca i oferta daje wspaniałe rezultaty. Dlatego przygotowaliśmy ciekawą ofertę na motocyklowy detailing dla wszystkich naszych klientów zarówno na serwis jak i motocyklowy detailing.

 

Wspólna oferta to 10% zniżka na wzajemne usługi.

Co to za miejsce ?

Bling Bling Garage to jedno z pierwszych, o ile nie pierwsze w Warszawie studio detailingowe specjalizujące się w motocyklach. To miejsce, w którym pasja łączy się z pracą. To miejsce, gdzie jednoślady są poddawane prawdziwemu motocyklowemu SPA, pielęgnowane z niezwykłą starannością.

Bling Bling Garage specjalizuje się w motocyklach każdego rodzaju – od sportowych, przez szosowe, po cruisery czy nawet crossówki. Każdy z motocykli wymaga innego podejścia i doboru odpowiednich kosmetyków, dlatego do każdego motocykla i jego właściciela podchodzimy indywidualnie.

Kim są ?

Bling Bling Garage to motocykliści tacy jak Ty. To familia, przyjaciele, znajomi, nasi Klienci. Pasjonujemy się jednośladami tak jak Ty. Jeździmy tak jak Ty. Czynnie jeździmy w trasie, w terenie i jaramy się sportem motocyklowym. Od kilkunastu lat aktywnie uczestniczymy w środowisku motocyklowym dlatego znamy je od podszewki, przez co znamy Wasze oczekiwania i potrzeby, wiemy jakie macie podejście do swoich maszyn. Detailingiem motocykli zajmujemy się od kilkunastu lat, czyli od momentu kiedy jeszcze nie wiedzieliśmy co oznacza to pojęcie, a na pewno nie było to modne. Mamy doświadczenie, mamy naturalne predyspozycje, kochamy pracę przy motocyklach.

Dla kogo ?

Motocyklowy detailing w Bling Bling Garage to oferta skierowana do wszystkich motocyklistów i ich motocykli. Nie ważne czy dojeżdżasz codziennie do pracy, czy chcesz pokazać się na zlocie. Nie ważne czy właśnie kupiłeś motocykl czy właśnie chcesz go sprzedać. Odpowiednia konserwacja motocykla jest ważna przy każdym motocyklu – nawet crossowym. Jednak nie każdy może sobie na to pozwolić, nie każdy ma czas, nie każdy ma odpowiednie miejsce, nie każdy ma odpowiednią wiedzę. Bling Bling Garage jest odpowiedzią i rozwiązaniem dla wszystkich motocyklistów, którzy swoje motocykle chcą traktować w odpowiedni sposób.

Jak działają ?

Precyzyjnie. Jakościowo. Pedantycznie. To nasza natura. Wasze motocykle traktujemy jak swoje. Zdajemy sobie sprawę że prawidłowa higiena i konserwacja motocykli do podstawa ich użytkowania. Dobrze utrzymany motocykl cieszy oko nie tylko jego właściciela, łatwiej go sprzedać a na pewno przyjemniej nim jeździć. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług z zakresu moto detailingu w Warszawie i okolicach. Wasze zadowolenie to również nasze zadowolenie, dlatego pracujemy z laboratoryjną dokładnością.

Gdzie działają ?

Bling Bling Garage działa w Warszawie i okolicach świadcząc usługi Door-To-Door. Siedziba firmy usytuowana jest pod Warszawą w okolicy Lotniska Modlin, przy jednej z tras Waszych codziennych przelotów w okolicach Warszawy. Wszystkie swoje usługi świadczymy na zasadzie Door-to-Door z bezpośrednim dojazdem do Klienta. Przyjeżdżamy, zabieramy, robimy i odwozimy motocykl we wskazane miejsce. Czy może być wygodniej?