Kontakt i adres do serwisu Motojama.pl

Serwis motocykli wita serdecznie pasjonatów 2 kółek.

Trafiłeś do miejsca w którym nie poczujesz się jak w żadnym innym serwisie motocykli, nie będziesz jednym z wielu klientów który zawitał do serwisu 2oo. Nie mam automatu do kawy, lecz robię ją sam. Nie ma tu okienka petenta, więc rozmawiamy twarzą w twarz. Nie ma tu księgi skarg i zażaleń więc przyjmuję wszystko prosto w oczy, nie ma tu również miliona półek i tekstów „kup Pan cegłę”. Nie ma tu wielkiej szyby oddzielającej Cie od Twojego motocykla, nie ma tu …
Motojama.pl to jednocześnie serwis motocykli jak i unikalne miejsce tak jak moje podejście do życia i jednośladów. Przy kluczyku mam breloczek z napisem „Moja kochanka” i tak traktuje w swoim serwisie każdy jeden pojazd. Jest tu miłość i troska, uwielbienie i fascynacja, zaślepienie i pasja, serwis i naprawy. Kubki do kawy są moje a nie jednorazówki, nie jesteś tu obcy lecz u siebie. Serwis motocykli prowadzony jest obok kanapy na której możesz usiąść i patrzeć, dyskutować, oglądać, rozmawiać i wspominać – byle byś nie pomagał bo to podnosi cenę usługi ;). Radość i bezpieczeństwo z jazdy to główne wyznaczniki przeprowadzanych tu napraw. Sam jestem pasjonatem, motocyklistą z otwartym sercem do tych maszyn.
Co takiego możesz zrobić w Motojamie? … zasadniczo to wszystko, serwisujemy, malujemy, lakierujemy, naprawiamy, przerabiamy … itp itd., możemy z motocykla zrobić prom kosmiczny – kwestia wyobraźni i pieniędzy :).
Wykonamy wszystkie, nawet najtrudniejsze czynności, przy Twoim motocyklu. Przeprowadzimy pełen serwis motocykla, zamontujemy crashpady, gmole, stelaże do kufrów i jakiekolwiek inne akcesoria, naprawimy elektrykę, zabezpieczymy antykradzieżowo, wymienimy ogumienie. Wykonujemy kompletne remonty jednośladów. Chętnie doradzimy w zakupach i nie ważne czy szukasz motocykla czy skarpetek dla babci – serce mamy takie samo. Na miejscu posiadamy serwis lakierniczy i wulkanizację, spawamy stal, aluminium, nierdzewkę oraz plastiki, kleimy i laminujemy tworzywa, piaskujemy i szkiełkujemy, grawerujemy i myjemy ultradźwiękowo. Współpracujemy z galwanizernią co zapewnia idealne naprawy chromu bądź niklu, anodowanie też nie stanowi dla nas problemu. Wszystko możesz załatwić w jednym miejscu – naprawić wyremontować czy przebudować. Prowadzimy sprzedaż części zamiennych, akcesoriów, ubrań i wszelkiej maści osprzętu do 2oo – zawsze w dobrych cenach.

Jak trafić do serwisu:

Adres: Motojama.pl
ul. Podczaszyńskiego 12
01-867 Warszawa
Na tyłach siłowni K2
Tel. kom.: +48 510-037-282
E-mail serwis@motojama.pl
Godziny otwarcia: Pon-Pt.: 09.00 – 17.00